کلید اتوماتیک (MCCB & ACB)

Zamineh کلید اتوماتیک کمپکت و هوائی که جهت حفاظت اضافه بار و اتصال کوتاه جهت فیدرهای ورودی و خروجی تابلوهای برق استفاده می شود دارای تمامی تجهیزات جانبی می باشد و شامل موارد ذیل است :

الف) کلیدهای اتوماتیک هوائی یا همان کلیدهای ACB هگر از رنج ۸۰۰ تا ۴۰۰۰ آمپر با قدرت های قطع ۶۵ تا ۱۰۰ کیلو آمپر به صورت موتوری و ساده و تعداد پل های ۳ و ۴ پل با بالاترین کیفیت تولید و عرضه می گردد.

ب) کلیدهای اتوماتیک کمپکت یا همان کلیدهای MCCB هگر از رنج ۱۶ تا ۱۶۰۰ آمپر با قدرت های قطع ۱۶ تا ۷۰ کیلو آمپر به صورت ۳ و ۴ پل به دو صورت فیکس و قابل تنظیم تولید و عرضه می گردد. شایان ذکر است کلیدهای MCCB هگر دارای مزیت های منحصر به فرد از جمله ابعاد مناسب جهت تابلوهای برق, دارای کانکتور انشعاب جداگانه از قدرت جهت مدارات فرمان, دارای قفل مکانیکی جهت عدم تغییر حالت کلید به صورت ناخواسته و .. می باشد.

ج) تمامی کلید های اتوماتیک هوائی هگر دارای تمام تجهیزات جانبی شامل انواع موتور, رله های آندر ولتاژ و شنت تریپ و انواع کنتاکت های کمکی می باشد.

د) تمامی کلید های اتوماتیک کمپکت هگر دارای تمام تجهیزات جانبی شامل انواع موتور, رله های آندر ولتاژ و شنت تریپ و انواع کنتاکت های کمکی می باشد.

دریافت کاتالوگ تجهیزات هگر

44

بازگشت به صفحه تمامی پروژه ها